صفحه اصلی / اخبار / مهلت ثبت‌نام در رقابت‌های مناظره‌ دانشجویی تمدید شد.

مهلت ثبت‌نام در رقابت‌های مناظره‌ دانشجویی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جهاددانشگاهی استان یزد، «محمدرضا دهقانی» در گفت‌‌وگو با خبرنگار ایسنا – منطقه یزد، با اشاره به تمدید پنج روزی مهلت ثبت ‎‎ نام برای حضور در مرحله استانی این رقابت ‎‎ ها، خاطرنشان کرد: مهلت تعیین شده قبلی برای ثبت‌نام در این مسابقات پنجم اسفند‌ماه جاری بود که این زمان بنا به درخواست دانشجویان تا دهم اسفندماه و به مدت پنج روز تمدید شد.

وی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توسط جهاددانشگاهی، خاطرنشان کرد: این مسابقات برای چهارمین سال پیاپی در استان یزد و در سطح دانشگاه‌های استان اجرا می‌‌شود.

دبیر مرحله استانی رقابت ‎‎ های مناظره دانشجویی در یزد هدف از برگزاری این مسابقات را پرداختن به آموزش‌های عمومی در قالبی جذاب و اثرگذار جهت تقویت پایه‌های نظری و عملی دانشجویان عنوان و اضافه کرد: رشد و تقویت فرهنگ گفت‌وگو، تحمل عقیده‌ی مخالف، احترام به دیگران، رعایت نوبت در صحبت، مدیریت زمان در حین صحبت کردن، تقویت، تفکر خلاق و نقاد، تمرین برای مستدل و منطقی سخن گفتن و تمرینی برای تقویت روابط فردی و اجتماعی در بین قشر دانشجو از دیگر اهداف این رقابت‌هاست.

دهقانی در پایان اظهار کرد: دانشجویان علاقمند از کلیه دانشگاه ‎‎ ها و موسسات آموزش عالی استان می‌توانند از طریق مراجعه به حوزه فرهنگی دانشگاه محل تحصیل خود یا مراجعه به دفتر فرهنگی جهاد دانشگاهی استان یزد واقع در ساختمان فجر دانشگاه یزد و تکمیل فرم ثبت‌‌نام یا تماس با شماره تلفن 38302375، آماده شرکت در مسابقات شوند.

گفتنی است؛ مرحله استانی مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران در موضوعات مختلف اعم از اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی در فروردین ‎‎ماه سال 1398 و مراحل منطقه‌ای و کشوری آن نیز در مهرماه برگزار خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *